BAŞKAN DİNÇER: VATANDAŞLARIMIZI KORUMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ
Eklenme : 03.02.2023
Haber Tipi: Yerel Haber

BAŞKAN DİNÇER: VATANDAŞLARIMIZI KORUMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Çine Belediyesi, çevresindekiler için tehlike oluşturan ve uzun süredir kimsenin yaşamadığı binalarda yıkımlara devam ederek vatandaşlar için güvenli alanlar oluşturmaya devam ediyor.Daha önce Hamitabat Mahallesi 196 Sokak’ta bulunan metruk binayı yıkarak vatandaşların güvenliğini sağlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, son olarak yine Hamitabat Mahallesi Atatürk Caddesi’nde bulunan metruk bir binanın daha yıkımını gerçekleştirdi.

BAŞKAN DİNÇER ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Daha yaşanılabilir ve modern bir kent için aralıksız çalıştıklarını ifade eden Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, CHP Çine İlçe Örgüt Başkanı Tayfun Şahin ve zabıta ekipleri ile de yıkım çalışmalarını yerinde denetleyerek, ekiplere gerekli talimatları verdi. Metruk binaların yıkımıyla da ilgili bilgi veren Başkan Dinçer, “İlçemiz genelinde metruk bina yıkımına ara vermeden devam ediyoruz. Özellikle bazı binalar vatandaşlarımızın sadece mal güvenliğini değil, can güvenliğini de tehlike altına sokuyor. Kötü niyetli bazı grupların kullanımının da önüne geçmek için bu binaları tespit edip mülkiyet sahipleriyle görüşmemizin ardından yıkım çalışmalarını gerçekleştiriyoruz” diye konuştu.

Denetlemenin ardından şehir merkezinde de incelemelerde bulunan Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, şehir içi araç trafiğini rahatlatmak için yeni park yeri alanları oluşturmak, şehrin temizliği, güvenliği için yapılması gereken çalışmalar konusunda birim sorumlularına talimat verdi. Vatandaşlar ve mahalle muhtarlarıyla da bir araya gelen Başkan Dinçer, talep ve önerilerini dinledi.


Haber Resimleri
Güvenlik kodu
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde cineyurt.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yazılım EMA