YEŞİM NAMLI ŞEVKETİYE MUHTAR ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Eklenme : 17.11.2023
Haber Tipi: Yerel Haber

YEŞİM NAMLI ŞEVKETİYE MUHTAR ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Çine'nin Şevketiye Mahallesinde yaşayan Yeşim Namlı, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Şevketiye Mahallesi Muhtar Adayı olduğunu açıkladı.Şevketiye Mahallesi Muhtar Adaylığını ilan eden Yeşim Namlı, “Halka hizmet Hakk'a hizmet şiarıyla yola çıktık ”dedi.

“Değişimi hep birlikte başlatalım”

Yeşim Namlı mahalle halkına şöyle seslendi; Sevgili hemşerilerim ve Şevketiye mahalle sakinlerimiz, gerek daha şefkatli bir alandan hanelere ulaşmak, ihtiyaçlara elçi olabilmek gerekse kutlu anları paylaşarak zor zamanlarında da vatandaşımızın yanında olmak için mahallemizin muhtar adayı olduğumu sizlerle paylaşmak isterim. Muhtarlığın, çok önemli bir mevkii olduğunu, sadece bir görev değil; birçok değeri kapsadığının farkındalığıyla mahallemizin şefkatli sesi olmak, gençlerimizden yaşlarımıza, bütün Şevketiye mahallemizde ikamet eden vatandaşımızın ihtiyaç ve taleplerini duyurma gayreti içerisindeyim. Var gücümle mahallem için çalışıp, yetkili kurum ve kuruluşlarla temasa geçerek mahallemize hizmet getirme amacıyla bu yola baş koyduğumu bildirmek isterim. Hayat deneyimime güvenerek aldığım bu kararımı doğum günümde siz değerli basın mensupları aracılığıyla tüm hemşerilerimize Şevketiye mahallesi muhtar adayı olduğumu açıklamaktan onur duyarım. Halka hizmet Hakk'a hizmet şiarıyla yola çıktık. Haydi Şevketiye, mahallemize değişimi hep birlikte başlatalım.

Yeşim Namlı kimdir

Yeşim namlı 17 Kasım 1975 tarihinde Kahraman Mahallesi’nde doğmuştur. İlk ve ortaöğretim eğitimini tamamladıktan sonra hayatına ticari faaliyetlerini ve siyaseti dahil etmiştir. 45 yaşında tekrardan eğitim hayatına geri dönerek açık öğretimden lise mezunu olmuştur. 2022 yılında girdiği üniversite sınavında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Süt ve Süt ürünleri önlisans bölümüne hak kazanmış olup eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi uzaktan eğitim programı ile Sosyal hizmetler bölümü öğrencisi olarak öğrenim hayatına devam etmektedir. Evli ve iki çocuk annesidir.


Celalettin Kocamaz 17.11.2023 21:00
Hayırlı olsun


Güvenlik kodu
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde cineyurt.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Etiketler


Çine Şevketiye

Yazılım EMA