YARATICI DRAMA ATÖLYESİ’NE BAŞVURULAR BAŞLADI
Eklenme : 05.11.2022
Haber Tipi: Yerel Haber

YARATICI DRAMA ATÖLYESİ’NE BAŞVURULAR BAŞLADI

Çine Belediyesi tarafından çocuk ve yetişkinlere yönelik ücretsiz açılacak Yaratıcı Drama Atölyesi Tiyatro Kursu’na kayıtlar başladı. Başvurular 11 Kasım’a kadar yapılabilecek.


Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Çinelileri kültür sanat etkinlikleriyle birlikte buluşturmaya devam ettiklerini ifade etti. Düzenlediği kurslarla tüm Çinelileri kültür sanat aktiviteleri ve sporla buluşturduklarını belirten Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, bu kez çocuk ve yetişkinler için tiyatro kursu açacaklarını söyledi. ‘İçindeki seni ortaya çıkarmaya hazır mısın?’ sloganıyla 8-10, 11-13, 14-18 ve 18 Yaş üzeri Çine’nin yeteneklerinin arandığı kursa başvurular, Çine Belediyesi Kültür Merkezi’nde 11 Kasım’a kadar yapılabilecek.
Kurs hakkında bilgiler veren Tiyatro Eğitmeni Ömer Öner, “Kayıtlarımız başladı. Kurs zamanları öğrencilerimizin ders saatlerine göre belirlenecek. Yetişkinlerimiz için ise kurslarımız akşam saatlerinde olacaktır. İçindeki tiyatrocuyu ortaya çıkarmak isteyen hemşerilerimizi kursumuza bekliyoruz” diye konuştu.
Belediye olarak temel hizmetlerin aksamadan devam ettiğini belirten Çine Belediye Başkanı Enver Dinçer ise, “Temel hizmetlerimizin yanında vatandaşlarımıza daha fazla nasıl faydalı olabiliriz diye düşünüyoruz. Çalışmalarımızı da bu yönde sürdürüyoruz. Tiyatroya ilgi duyan tüm çocuklarımızı ve vatandaşlarımızı kursumuza davet ediyorum” dedi.

Haber Resimleri

Güvenlik kodu
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde cineyurt.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yazılım EMA