YARATICI DRAMA ATÖLYESİ’NDE EĞİTİMLER BAŞLADI
Eklenme : 07.12.2022
Haber Tipi: Yerel Haber

YARATICI DRAMA ATÖLYESİ’NDE EĞİTİMLER BAŞLADI

Çine Belediyesi tarafından düzenlenen Yaratıcı Drama Atölyesi Tiyatro Kursu’nda eğitimler başladı.Sosyal belediyecilik anlayışıyla geliştirdiği projelerin yanı sıra ilçe halkının kültürel faaliyetlerde bulunması için aralıksız çalıştıklarını ifade eden Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, açtıkları kurslar ile vatandaşların eğitimine büyük önem verdiklerini ifade etti.  Çine Belediyesi’nde Yaratıcı Drama Atölyesi Tiyatro Kursu başladı. Yetişkin ve gençlere yönelik oluşturulan kursta yetişkinler profesyonellik yolunda emin adımlarla ilerlerken, gençler de tiyatro sahnesine ilk adımlarını atıyor. Tiyatro alanında yeteneklerini ortaya koymak ve kendini geliştirmek isteyen Çineli yetenekler, Yaratıcı Drama Atölyesi Kursu’nda oyunculuk ve diksiyon eğitimi alıyor. Genç yeteneklerin kurs zamanlarının ders saatlerine göre belirlendiği eğitimlerde, 7-10, 10-13, 13-16, 16 yaş ve üstü gruplarda kurs veriliyor.

Çine Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen eğitimler Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere haftanın altı günü gerçekleştiriliyor.
‘İçinizdeki seni ortaya çıkarmaya hazır mısın?’ sloganıyla Çine’nin yeni yeteneklerini keşfetmeye başlayan kursta kursiyerler hem temel tiyatro eğitimi alıyor hem de keyifli saatler geçiriyor.


Haber Resimleri
Güvenlik kodu
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde cineyurt.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yazılım EMA