KADINLAR MANTIYA TAM NOT VERDİ
Eklenme : 24.12.2022
Haber Tipi: Yerel Haber

KADINLAR MANTIYA TAM NOT VERDİ

Çine Belediyesi Marsias Kadınları Üretim Merkezi misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’in hayata geçirdiği, erişteden, salçaya, reçelden sütlü tatlılara kadar çok sayıda el emeği ürünün vatandaşlara sunulduğu Marsias Kadınları Üretim Merkezi lezzetleriyle Çineli vatandaşlardan tam not alıyor. Sadece kadınların çalıştığı merkezde; reçel, yuvarlama, salça, tarhana, toz biber, erişte gibi çok sayıda ürünün satışı yapılırken, haftanın belli günleri de mantı, paşa böreği gibi lezzetler konukların beğenisine sunuluyor.

Cuma günleri el yapımı mantının, Salı günleri ise paşa böreğinin sunulduğu Marsias Kadınları Üretim Merkezi’nin restoranı bu hafta da ziyaretçi akınına uğradı. Öğle yemeği, gün etkinlikleri gibi çeşitli buluşmalara ev sahipliği yapan merkezin restoranını çok beğenen vatandaşlar, yöresel lezzetleri yaşatıp Çine halkıyla buluşturan Başkan Enver Salih Dinçer’e teşekkür etti.


Haber Resimleri

Güvenlik kodu
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde cineyurt.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yazılım EMA