JANDARMA VATANDAŞLARI BİLGİLENDİRDİ
Eklenme : 26.11.2022
Haber Tipi: Yerel Haber

JANDARMA VATANDAŞLARI BİLGİLENDİRDİ

Aydın İl Jandarma Komutanlığı Aile içi Şiddetle Mücadele ve Çocuk Şube Amirliği ve Çevre Doğa Hayvanları Koruma Timi tarafından bir fabrikada çalışan 150 personele Kadın Acil Destek Uygulaması (KADES) ve 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanu'nu hakkında bilgilendirdi.Çine’de Aydın İl Jandarma Komutanlığı Aile içi Şiddetle Mücadele ve Çocuk Şube Amirliği ve Çevre Doğa Hayvanları Koruma Timi tarafından bir fabrikada çalışan 150 personele Kadın Acil Destek Uygulaması (KADES) ve 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanu'nu hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Aydın İl Jandarma Komutanlığı, Aile içi Şiddetle Mücadele ve Çocuk Şube Amirliği ve Çevre Doğa Hayvanları Koruma Timleri çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Ekipler, jandarma sorumluluk alanında bulunan bir fabrikada çalışan 150 kişiye KADES ve 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu hakkında bilgilendirmelerde bulunarak, ilgili bilgilerin yer aldığı broşürleri dağıttı. Aydın İl Jandarma Komutanlığı tarafından sosyal sorumluluk faaliyetlerine aralıksız devam edileceği belirtildi.

 


Haber Resimleri
Güvenlik kodu
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde cineyurt.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yazılım EMA