ÇİNELİ KADINLAR İÇİN EĞLENCE VAKTİ
Eklenme : 30.11.2023
Haber Tipi: Yerel Haber

ÇİNELİ KADINLAR İÇİN EĞLENCE VAKTİ

Çine’de gerçekleştirilecek olan kadınlar matinesinde Ege’nin Divası İsmoş ve Arif Saçlı sahne alacak. Kadınlara özel gerçekleştirilecek olan etkinlik en uzun gecede en güzel eğlence olacak.

İletişim: 0533 487 15 19 - 0542 229 54 66 Çine’de hizmet veren Ferda Event Flower tarafından gerçekleştirilecek olan Kadınlar Matinesi’nde kadınlar gönüllerince eğlenecek. Çine Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde 21 Aralık 2023 tarihinde saat:20.00’da başlayacak olan eğlencede Ege’nin Divası İsmoş ve Arif Saçlı sahne alacak. Biletler; Ferda Event Flower ve Salon Trend Kuaför Salonu’ndan temin edilecek.

KADINLAR HER ŞEYİN EN GÜZELİNİ HAK EDİYOR

Organizasyonu gerçekleştirecek olan Ferda Taştan, “Dişiyle tırnağı ile emeği ve yeri geldiği zaman canıyla bu toprakları bizlere vatan kılan Anadolu’nun ve tüm dünyanın kadınlarını selamlıyorum. Kadınlarımız her şeyin en güzelini hak ediyor. Çinemizde yaşayan kadınlarımız için felekten bir gün gerçekleştireceğiz. Hayat döngüsünde yorulan, çalışan, emek veren biz kadınlar için eğlenme vakti. Kadınlarımız için her şeyin en güzelini düşünüyoruz. İlçemizde eksikliğini hissettiğimiz güzel bir organizasyonu gerçekleştirecek olmanın heyecanı içerisindeyim. Kadınlar olarak güzel gecede bir araya gelerek doyasıya eğlenmek istiyoruz. Bu bizin en doğal hakkımız” şeklinde konuştu.


Haber ResimleriGüvenlik kodu
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde cineyurt.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yazılım EMA