ÇİNE'DE YÜZÜNCÜ YIL KONSERLERİ EFE DUMANCI İLE SONA ERDİ
Eklenme : 22.09.2023
Haber Tipi: Yerel Haber

ÇİNE'DE YÜZÜNCÜ YIL KONSERLERİ EFE DUMANCI İLE SONA ERDİ

Cumhuriyet'in Yüzüncü Yılı Cumhuriyet Konserleri, Aydın Büyükşehir Belediyesi'yle ortaklaşa düzenlenen Efe Dumancı ve Aydın Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası'nın sahne aldığı konserle sona erdi. 

Cumhuriyet Parkı'nda gerçekleşen konserde Çineli vatandaşlar, müzik ve eğlence dolu bir gece daha geçirdi. Kendilerini kültür sanat etkinlikleriyle buluşturan Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer'e teşekkür eden vatandaşlar, sevilen şarkıları Efe Dumancı'yla hep birlikte söyledi. 

Başkan Enver Salih Dinçer, konseri Cumhuriyet Halk Partisi Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin, Yönetim Kurulu Üyeleri ve CHP Çine Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Çavdar'la birlikte izledi. 

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, konser takvimi boyunca Cumhuriyet Parkı'nı doldurarak Cumhuriyet coşkusu ve heyecanına ortak olan tüm Çineli vatandaşlara teşekkür etti. Başkan Dinçer, Cumhuriyet'in Yüzüncü Yılı'nı çeşitli etkinliklerle kutlamaya devam edeceklerini de  sözlerine ekledi.
Haber Resimleri


Güvenlik kodu
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde cineyurt.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yazılım EMA