ÇİNE MARSİAS MUTFAĞI AKŞAM YEMEKLERİNDE DE HİZMETTE
Eklenme : 03.06.2024
Haber Tipi: Yerel Haber

ÇİNE MARSİAS MUTFAĞI AKŞAM YEMEKLERİNDE DE HİZMETTE

Çine Belediyesi, Marsias Kadınları Üretim Merkezi'nin hizmet saatlerini genişleterek, yöresel lezzetleri daha fazla vatandaş ve ziyaretçiyle buluşturacak.Vatandaşların Marsias lezzetlerine yoğun ilgisini karşılıksız bırakmayan Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, 3 Haziran Pazartesi gününden (bugün) itibaren merkezin akşam saat 22.00'ye kadar hizmet vereceğini belirtti. Paşa böreği, mantı, sini böreği, yuvarlama ve keşkek gibi Çine’nin eşsiz yöresel lezzetlerini vatandaşlarla buluşturan Marsias Kadınları Üretim Merkezi, artık akşamları da misafirlerini ağırlayacak. Ayrıca haftanın her günü kızartma, mantı ve bazlama tost da konukların tüketimine sunulacak.Ön sipariş de alınıyor

Çineli hemşehrilerin öğle yemeklerinde, arkadaş buluşmalarında, gün ve çeşitli toplantılarında sıklıkla tercih ettiği Marsias Kadınları Restoranı rezervasyon ve ön sipariş de alıyor. Titizlikle hazırlanan lezzetleri yerinde tatmak isteyen vatandaşlar, Marsias Kadınları Üretim Merkezi’ni 0545 445 10 13 numaralı telefondan arayarak rezervasyon yaptırabiliyor.

“Misafirlerimiz yöresel lezzetlere yoğun ilgi gösteriyor”

Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, yaptığı açıklamada, "Çine halkının ve ilçemize gelen misafirlerimizin yöresel lezzetlere olan ilgisi bizi mutlu ediyor. Bu ilgiyi karşılıksız bırakmamak ve herkesin bu eşsiz tatlardan faydalanabilmesi için Marsias Kadınları Üretim Merkezi'nin hizmet saatlerini genişlettik. Vatandaşlarımızdan gelen talepleri değerlendirmeye ve ihtiyaçlarına çözüm olmaya devam edeceğiz." dedi. (YUSUF GİRGİN)


Haber Resimleri

Güvenlik kodu
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde cineyurt.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Etiketler


Çine Marsias

Yazılım EMA