ÇİNE, 'İYİ, KÖTÜ ÇİRKİN' OYUNUYLA DOYASIYA GÜLDÜ
Eklenme : 25.09.2023
Haber Tipi: Yerel Haber

ÇİNE, 'İYİ, KÖTÜ ÇİRKİN' OYUNUYLA DOYASIYA GÜLDÜ

Çine Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında “İyi, Kötü, Çirkin” adlı tiyatro oyununu Cumhuriyet Parkı'nda Çineli vatandaşlarla buluşturdu. İlginin yoğun olduğu oyunda Çine halkı, doyasıya eğlendi. Ersin Korkut, Ahmet Burak Bacınoğlu, Eray Yasin Işık ve Hakan Bulut’un sergiledikleri tiyatro oyunu Çineli vatandaşlara kahkaha dolu anlar yaşattı. 

Eray Yasin Işık’ın kaleme aldığı, Ahmet Burak Bacınoğlu’nun yönetmenliğini üstlendiği, iyilik ve kötülük kavramlarının trajik bir olay örgüsü içinde hiciv ve esprili bir dille anlatıldığı “İyi, Kötü, Çirkin” adlı tiyatro oyununda ünlü oyuncular, Çineli vatandaşlara eğlence dolu bir oyun sergiledi. Kahkaha ve alkışlarla seyredilen tiyatro oyunu Çine halkının büyük beğenisini topladı. Ünlü oyuncular, Cumhuriyet Parkı'nı dolduran seyirciler tarafından alkış yağmuruna tutuldu.


Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Çine halkına eğlence dolu bir gece  yaşatan oyunculara teşekkür ederek, çiçek takdim etti. Oyun sonunda Çineli çocuklar ünlü oyuncularla hatıra fotoğrafı çektirerek anı ölümsüzleştirdiler. (YUSUF GİRGİN)


Haber Resimleri

Güvenlik kodu
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde cineyurt.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yazılım EMA