ÇİNE BELEDİYESİ'NDEN CUMHURİYET KONSERİ
Eklenme : 29.10.2022
Haber Tipi: Yerel Haber

ÇİNE BELEDİYESİ'NDEN CUMHURİYET KONSERİ

Çine Belediyesi’nin Cumhuriyet’in 99. yıl dönümü nedeniyle belediye meydanında düzenlediği konserde Ragga Oktay, Mansur Ark ve Burak Kut sahne aldı.Çine Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Cumhuriyet Konseri’nde Ragga Oktay, Mansur Ark ve Burak Kut sahne aldı. Meydanı dolduran vatandaşlar sanatçılar ile gönüllerince eğlendi.Konsere; Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Çine Belediye Başkan Yardımcısı Timuçin Karabulut, CHP Çine İlçe Örgüt Başkanı Tayfun Şahin ve CHP Çine İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülgün Ok'da katılım sağladı. 

Konserde Çineli vatandaşları yalnız bırakmayan Çine Belediye Başkanı Salih Dinçer, “Konserimize hepiniz hoş geldiniz. Bu gece Cumhuriyet Bayramımızı hep birlikte kutluyoruz. Cumhuriyet, sadece yönetim olmakla kalmamış, Türkiye’nin bağımsız, ilerici, devrimci bir ülke olması konumuna getirmiştir. Bizler belediye başkanlarımız, milletvekillerimiz olarak göreve geldiğimiz yerlerde ülkemizi iyi yerlere getirmeye çalıştık. Ama artık sıra gençlerimize geliyor. Gençlerimiz ülkemizi daha ileriye daha devrimci daha güzel yerlere getirecek. Bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyor, Cumhuriyet Bayramımızı bir kez daha kutluyorum. Cumhuriyetle kalın” şeklinde konuştu. 


Haber Resimleri

Güvenlik kodu
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde cineyurt.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yazılım EMA