ÇİNE BELEDİYESİ YENİ YOLLAR İÇİN ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR
Eklenme : 30.01.2023
Haber Tipi: Yerel Haber

ÇİNE BELEDİYESİ YENİ YOLLAR İÇİN ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’in talimatları doğrultusunda görev alan Çine Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kentin yollarını yenilemek için yoğun çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.Bakım gerektiren yollarda onarım çalışmaları gerçekleştiren ekipler, ihtiyaç duyulan mahallelerde de yol yenileme işlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Cumhuriyet Mahallesi 372 Sokak’ta da çalışmalarına başlayan ekipler, yıpranan taşları sökerek, yeni parke taşı döşeme işlerini büyük oranda tamamladı. Sokak çevresinde çevre düzenleme çalışmaları da gerçekleştiren ekipler, çalışmalarını en kısa sürede tamamlayarak vatandaşlara daha konforlu ulaşım imkânı sağlayacak.

BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yol yenileme ve çevre düzenleme çalışmalarının yanı sıra şehir merkezi ve kırsal mahallelerde bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştiriyor. Vatandaşların konforu için çalışan ekipler, son olarak Hamitabat Mahallesi 333 Sokak, Yeni Mahalle 339 Sokak ile kırsal Evciler Mahallesi’nde bozulan yolları tamir etti.

PAZARYERİ GİRİŞİ DE DÜZENLENDİ

Başkan Enver Salih Dinçer’in talimatlarını yerine getiren ekipler, vatandaşların daha sağlıklı bir ortamda alışverişlerini yapabilmeleri için kapalı pazaryeri girişinde çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştirdi.


Haber Resimleri


P.Ö 30.01.2023 23:27
Evciler mahallesi sokağımız berbat yağmur yağdığı zaman adım Arıcak yer yok evlerimize zor giriyoruz her yer çamur taş yok dediler bu kadar taşı nereye döşüyorlar madem derhal gereği yağılmalı


Güvenlik kodu
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde cineyurt.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yazılım EMA