BAŞKAN KIVRAK: VATANDAŞLARIMIZIN RAHATI VE  KONFORU İÇİN EKİPLERİMİZ SAHADA
Eklenme : 19.04.2024
Haber Tipi: Yerel Haber

BAŞKAN KIVRAK: VATANDAŞLARIMIZIN RAHATI VE KONFORU İÇİN EKİPLERİMİZ SAHADA

Çine Belediyesi ilçe genelindeki yollarda yenileme, bakım ve onarım çalışmalarını sürdürürken Başkan Mehmet Kıvrak, "Vatandaşlarımızın rahatı ve konforu için ekiplerimiz sahada" dedi.Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak’ın talimatları doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Cumhuriyet Mahallesi 378, 471, 406, 427, 427/1, 441 Sokak ile Yeni Mahalle 342, 344, 405, 385 Sokak’ta çalışmalarını tamamlamasının ardından faaliyetlerine Yeni Mahalle 371 Sokak’ta devam ediyor. Doğalgaz çalışmalarının tamamlandığı yollarda öncelikli olarak yol yenileme çalışmalarına başlayan ekipler, parke taşı döşeme işleminin yanı sıra kaldırım ve çevre düzenleme çalışmaları da gerçekleştiriyor.

Çine Belediyesi olarak ekiplerin ilçe genelinde çalışmalarını sürdüğünü belirten Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, “Vatandaşlarımızın rahatı ve konforu için ekiplerimiz sahada. Daha modern ve daha yaşanabilir bir Çine için aralıksız çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz. Çine’mizde tamamlanmamış yol bırakmayacağız” ifadelerini kullandı.


Haber Resimleri
hasan kaçmaz 19.04.2024 17:50
Sayın başkanım teşekkür ederiz. sivrisinek ile mücadele içinde destek rica ederiz.


Güvenlik kodu
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde cineyurt.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yazılım EMA