BAŞKAN KIVRAK ÖĞRENCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ
Eklenme : 23.05.2024
Haber Tipi: Yerel Haber

BAŞKAN KIVRAK ÖĞRENCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ

Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak için hizmete açtığı Gölbaşı Eğitim Atölyesi’nde öğrencilerle bir araya geldi.Başkan Kıvrak, ilçedeki öğrencilerin ders çalışıp sınavlarına hazırlanmak için ilk tercihi olan Gölbaşı Eğitim Atölyesi’ni ziyaret etti. Gençlerin eğitimle ilgili beklenti ve taleplerini dinleyen Başkan Mehmet Kıvrak, öğrencilerin yoğun ilgisini karşılamak için Çine’de eğitim atölyelerinin sayısını artırma sözü verdi.

“Öğrencilerimize Söz, Eğitim Atölyelerimizi Artıracağız”

Şevketiye Mahallesi Kuvayı Milliye Caddesi’nde hizmet veren Gölbaşı Eğitim Atölyesi’nde ders çalışan öğrenciler, Başkan Kıvrak’a eğitime verdiği destek için teşekkür etti.

Deneyimlerini paylaşarak gençlere önerilerde bulunan Başkan Kıvrak; “Öğrencilerimizin eğitim sürecinde yanlarında olmak, desteklemek en önemli görevlerimizden biri. Gençlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda benzer atölyelerin sayısını artıracağımızın sözünü veriyorum. Çünkü her bir öğrencimizin eğitimde eşit fırsatlara sahip olması çok önemli. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizle birlikte daha güzel yarınlar inşa etmek için çalışmaya devam edeceğiz. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum." diye konuştu.


Haber Resimleri
Güvenlik kodu
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde cineyurt.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Etiketler


Çine eğitim

Yazılım EMA