BAŞKAN DİNÇER EL SANATLARINA İLGİ DUYAN VATANDAŞLARI BU KURSA DAVET ETTİ
Eklenme : 02.01.2023
Haber Tipi: Yerel Haber

BAŞKAN DİNÇER EL SANATLARINA İLGİ DUYAN VATANDAŞLARI BU KURSA DAVET ETTİ

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, ilçeye değer katan projelerinin yanı sıra vatandaşları çeşitli kurslarla da buluşturmaya devam ettiklerini ifade etti. Çine Belediyesi ilçe halkının yoğun ilgi gösterdiği ücretsiz tiyatro ve futbol kurslarına yeni yılla birlikte bir yenisini daha ekledi. Çine Belediyesi ile Çine Halk Eğitimi Merkezi (HEM) Müdürlüğü işbirliğinde Doğal Taş ve Gümüş Takı İşlemeciliği kursu açılıyor. Takı Tasarım Eğitmeni Enes Akkavak tarafından verilecek eğitimlere katılmak isteyenler başvurularını, 10 Ocak Salı gününe kadar Çine Belediyesi danışma birimi veya Çine HEM Müdürlüğü’ne yapılabilecek.


İlçenin modern bir görünüme kavuşması ve daha yaşanılabilir bir Çine için çalışmalarını sürdüren Başkan Dinçer, vatandaşları kültür, sanat, spor gibi birçok alanda açılan kurslarla buluşturmayı sürdüreceklerini belirtti. “Hemşehrilerimizin her dönem büyük ilgi gösterdiği el sanatları kurslarımızı yeniden açıyoruz” diyen Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, “Çine’mizde kültür, sanat ve eğitime büyük önem veriyor, çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. El sanatlarına ilgi duyan hemşehrilerimiz, alanında uzman eğitmenimiz tarafından verilen kursumuzda eğitim alabilecek, kendi becerilerini geliştirebilecekler. El sanatlarına ilgi duyan ve kaliteli zaman geçirmek isteyen tüm vatandaşlarımızı ‘Doğal Taş ve Gümüş Takı İşlemeciliği Kursu’muza katılmaya davet ediyorum.” diye konuştu.


Haber Resimleri
Güvenlik kodu
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde cineyurt.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yazılım EMA