BAŞKAN DİNÇER EL SANATLARI KURSİYERLERİYLE BULUŞTU
Eklenme : 20.11.2023
Haber Tipi: Yerel Haber

BAŞKAN DİNÇER EL SANATLARI KURSİYERLERİYLE BULUŞTU

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, el sanatları kursiyerleriyle bir araya geldi.Çine Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Yaşar Van ile birlikte Çine Halk Eğitim Merkezi El Sanatları Kursu’na ziyarette bulunan Başkan Dinçer, Kurs Eğitmeni Emine Akgündüz ve kursiyerler ile buluştu. Etamin, tel kırma, çanta yapımı, dikiş boyama gibi alanlarda ürettikleri birbirinden değerli el emeği eserleri için kursiyerleri tebrik eden Başkan Dinçer, Çine Belediyesi olarak her türlü sanatsal faaliyete destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

Başkan Dinçer, yaptığı açıklamada, el sanatları kurslarının kültürel zenginliği artırdığını belirterek, “Kursiyerlerimizin ortaya koyduğu bu özgün eserleri görmek beni son derece mutlu ediyor. El emeği, göz nuru eserlerin ortaya çıkmasında emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Belediye olarak, sanatsal faaliyetlere destek vermeye devam edeceğiz. Kültürel etkileşimin artması, toplumumuzun bir arada daha güçlü bir şekilde bulunmasını sağlayacaktır” dedi. Başkan Dinçer, benzer projelerin hayata geçirilmesi için desteklerinin süreceğini belirtti.


Haber Resimleri

Güvenlik kodu
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde cineyurt.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yazılım EMA